wtorek, 11 września 2012

Święto czekolady w Chudowie.
Mamy różnego rodzaju święta , które obchodzimy w różnorodny sposób...........ja ostatnio byłam na święcie czekolady w pobliskim Chudowie i powiem wam że inne lata było to święto o wiele , wiele lepsze i pod względem organizacji i przewidzianych atrakcji  w tym dniu dla dzieci. Oprócz tego że pogoda dopisała , to było tam mnóstwo ludzi.............. dwie czekoladowe kaskady a jedna z nich w dodatku biała i to było wszystko co miało z tym świętem wspólnego. Pani kulturka rysowała dzieciom wzory na twarzy a jeszcze inne dzieci miały czekoladowy konkurs rysując czekoladą na kartkach papieru. Ludzie w tym upale spacerowali , inni odpoczywali na trawie a jeszcze inni przy piwku. Nie spotkałam podczas mojego pobytu tam ani jednej znajomej osoby więc po przejściu jeszcze raz wszystkiego w koło postanowiliśmy ze znajomą pojechać w inne miejsce.

6 komentarzy:

 1. To musiała być fajna zabawa...
  Zmniejsz trochę wagę zdjęć, bo nie można bloga otworzyć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okej - postaram się następnym razem - u mnie wszystko chodzi jak burza nie mam nigdzie problemu z otwieraniem stron chociaż inni mają o wiele większe o demie zdjęcia ......pozdrawiam.

   Usuń
 2. A mnie się zawsze zawiesza na Twoim blogu ??
  Czasami tak bywa jak robi się zdjęcia dobrej jakości,
  a Twoje na takie wyglądają...
  Hm, to nie wiem o co chodzi...
  Ech ten Internet, nigdy niczego człowiek nie może być pewien :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj. Jak mieszkałam w Zabrzu to często odwiedzałam Chudów na rowerze.Teraz niestety to nie takie proste. Impreza na pewno była udana sądząc ze zdjęć.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. W wielu miejscowościach organizowane są przeróżne święta.
  Lubię takie imprezy, ale uciążliwa jest ilość ludzi.
  Tłumy, wszędzie tłumy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. A może piwo było o smaku czekoladowym?

  OdpowiedzUsuń