niedziela, 1 lipca 2012

Drzewo przy drewnianym kościółku w Paniowach.Mam dzisiaj znowu pierwszą nieprzespaną noc od jakiegoś czasu.......kręcąc się w łóżku z jednego boku na drugi w końcu wstałam bo jak nie odgłosy młodzieży wracającej późną nocą do domu to znowu komórka siwego dawała co jakiś czas o sobie znać przychodzącymi ciągle SMS - oszaleć można. Postanowiłam wstawić coś  tutaj by rozluźnić napięcie nocne - może sen sam przyjdzie. Znowu na ulicy odgłosy słychać .........wracająca młodzież do domu zachować się jednak nie potrafi przecież to już 4.00 godziny nad ranem - wszyscy wokół śpią tylko chyba nie ja.

To drzewo z grzybnią spotkałam w piątek przy kościele w Paniowach rosło sobie na cmentarzu prawie przy samej bramie - nie potrafiłam przejść obok niego obojętnie. Może bym to drzewo  lepiej przedstawiła ale wzrok trzech panów stojących przed kościołem i ciągle patrzących na mnie co robię był peszący więc dałam sobie spokój. No mam tylko nadzieję że gdy się za chwilę położę to zasnę .
 


4 komentarze:

 1. Pięknie to wygląda,
  ale co to za grzyby ??

  Współczuję ,
  nie wiem dlaczego niektórzy myślą ,
  że mają prawo z nikim się nie liczyć i robić co się chce.
  Chamstwa niestety nie brakuje...

  OdpowiedzUsuń
 2. Grzyby niezłe!!!
  Mam nadzieję, że odeśpisz; dobrych snów!!!
  Pozdrawiam bardzo cieplutko:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Te telefoniczne nocne sygnały to rozładowanie komórki siwego dało znać a zasnęłam dopiero za godzinę i wstałam dzisiaj o 10.00 obudził mnie zapach parzonej kawy.

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas codziennie balują. Dobrze, że się Euro kończy. Też lubię robić zdjęcia grzybom na drzewach. Zawsze wyglądają jakby się tuliły do siebie.

  OdpowiedzUsuń