niedziela, 9 czerwca 2013

Budynek Sądu Rejonowego w Rybniku i jego otoczenie.
Ja to nieraz mam takie szczęście jak się gdzieś wybiorę i po drodze chce człowiek zrobić kilka fot to pogoda akurat jest tak słoneczna że druga osoba by nawet aparatu nie wyciągała. Ostatnio rzadko mam okazję gdzieś pojechać a już nie mówię o wycieczkach- bo w tym roku nie byłam ani na jednej z powodu złego stanu zdrowia. Kiedy byłam w Rybniku i przechodziłam obok sądu było akurat kilka minut po godzinie dwunastej w południe a upał był w ten majowy dzień okropny. To właśnie tutaj w parku obok sądu zrobiłam sobie mała przerwę by dalej przejść do dworca kolejowego i pojechać pociągiem w stronę domu. Dlatego postanowiłam utrwalić ten budynek w ten dzień na fotografii bo ostatnio rzadko bywam w Rybniku i wyszło jak wyszło niestety.

 

3 komentarze:

 1. Ten budynek gdzieś w centrumie jest? Nie kojarzę go w ogóle. Może przechodziłam, tylko nie pamiętam. Bardzo ładne, słoneczne zdjęcia.
  Maciek mówił nam, że wczoraj nad Rybnikiem przeszła taka potężna burza, że on odkąd tam mieszka takiej nie pamięta.
  Miłej niedzieli Marysiu:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam na budynkach takie kolory.
  Szczególnie świetnie wyglądają stare, zabytkowe wille.
  Mario, jak zwykle cudowne zdjęcia.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten budynek wcale nie wygląda jak sąd. Miły, zadbany, a do tego jeszcze kolorowe kwiaty. Robi bardzo sympatyczne wrażenie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń