sobota, 15 grudnia 2012

Dwa tygodnie temu - sesja - Magda i fortepian.
Ostatnio spotykały mnie same nieprzyjemności więc i ochoty na blogowanie wcale nie było .........mam nadzieję że ten kryzys powoli minie a ja dojdę do siebie. Dwa tygodnie będzie w poniedziałek jak na scenie w domu Kultury w Łaziskach  mieliśmy spotkanie naszego kółka a modelką tym razem była Magda . Znamy się  dopiero od ponad miesiąca , staramy się by ktoś znajomy nam pomagał przy naszych fotograficznych ćwiczeniach ale ten ktoś musi mieć chociaż troszeczkę talentu w poruszaniu się na scenie a Magda to ma moim zdaniem i fantastyczna z niej dziewczyna.

Koniecznie muszę zakupić sobie lampę do mojego aparatu bo bez lampy robienie zdjęć to czysty koszmar - tylko koszt takiej lampy przekracza na dzień dzisiejszy mój skromny budżet a dzieciątko takie bogate nie będzie. Ironia losu - mój aparat nie pasuje by się podpiąć do naszych lamp studyjnych ale na początek może i kostka byłaby dobra , mniejszy wydatek - więc od jutra chyba w wolnej chwili zacznę szukać na Allegro i mam nadzieję , że po nowym roku już będę w jej posiadaniu. Dzisiaj na piątkowych zajęciach wcale nie byłam.......ktoś zapomniał że tydzień temu umawiał się ze mną na spotkanie w moim domu , spotkanie nie zostało odwołane no i oczywiście ten ktoś  nie dotarł  na umówioną godzinę a już później dojazdu nie miałam i tak to się dzień zakończył , że siedziałam w domu.
 
Od dwóch tygodni za oknem biało a ja nie zrobiłam ani jednej zimowej foty to do mnie nie podobne .......będzie się trzeba wybrać na spacer do lasu by tą zimę utrwalić tylko z kim i chyba w godzinach dopołudniowych gdy z kominów dym nie leci . Teraz okres przedświąteczny więc dużo ma człowiek zajęć a u mnie wszystko idzie powoli.......powoli bo wtedy mnie astma nie męczy a w ramach przerwy buszuje po blogach i nadrabiam zaległości .
 


http://www.90ynepoz.jpg.pl/

6 komentarzy:

 1. Mnie ta Magda osobiście nie zachwyca.
  Jest jakaś taka 'zimna'.
  Ona odpycha, nie przyciąga.
  Same zdjęcia są bardzo ładne.
  Pozdrawiam cieplutko:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam identyczne odczucia i nie dlatego , że jestem stara i zazdrosna, ale emocje wypisane są zawsze na twarzy i tu dokładnie widać jakie ...

   Usuń
 2. Witaj Mario!
  Faktycznie dosyć długo nie było Cię na blogach.
  Z robieniem zimowych zdjęć, też będzie krucho. Z zachodu podobno idzie "ciepło".
  Dzisiaj u mnie cały dzień padał deszcz, w związku z tym "zlizało" dużo śniegu.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo udana sesja. Chyba zdjęcia w bieli podobają mi się najbardziej. I ostatnie, kuszące, troszkę jak u Chopina :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. W ten Wigilijny Wieczór zaśnieżony
  Kiedy w kościele uderzą dzwony
  Przyjmij gorące życzenia radości !
  Bo Bóg się narodził
  I między nami gości !

  Zdrowych i radosnych Świąt Marysiu:))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga Mario!
  Wybacz, ale niepokoję się. Zamilkłaś na obu blogach.
  Zawsze informowałaś o wszelkich problemach, swoich chorobach, a teraz nigdzie nie bywasz.
  Wpadam często. Widząc stary post nie zostawiam komentarza.
  Mario, brakuje Twoich wyjątkowych zdjęć i wspaniałych postów!

  Mario z okazji Świat Bożego Narodzenia, życzę Tobie i Najbliższym przede wszystkim zdrowia, spokoju, radości, miłości i wszelkiej pomyślności...
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń